Cestujeme na Seychely

Indický oceán je znám svými nádhernými souostrovími. Jedním z nich je souostroví Seychely, které vám chceme v tomto článku přiblížit. Seychely se tedy nacházejí v Indickém oceánu, konkrétně u jihovýchodního pobřeží Afriky a Madagaskaru. Seychely jsou tvořeny přibližně 115 ostrovy, z nichž většina jsou drobné korálové atoly. Díky přítomnosti korálových útesů, velmi čistému moři a více než příjemnému klimatu jsou Seychely ideálním místem pro potápění.

Ovšem potápění není největším lákadlem těchto ostrovů. Tím jsou bezesporu nádherné pláže, luxusní hotely a dechberoucí exotická příroda, která dotváří jedinečné charisma tohoto místa. Není tedy divu, že jsou Seychely vyhledávaným místem pro exotickou dovolenou a to nejen ve světě, ale také mezi českými turisty. Seychely lákají Čechy svou nevšední krásou, osobitou kulturou a příslibem jedinečné dovolené prožité v opravdu pohádkovém prostředí. Vydejte se i vy na nezapomenutelnou cestu na Seychely. Aktuální zájezdy na Seychely naleznete online na stránkách cestovní agentury New Travel.cz.

Romantika i aktivní odpočinek

Seychely jsou tropickým rájem, který nabízí vše, co si jen pod tímto pojmem lze představit. Bílé pláže pokryté jemným pískem, exotické palmy a květiny, průzračně čisté moře ukrývající pestrý podmořský svět a po celý rok nebe téměř bez mráčku. Hledáte-li to pravé místo pro romantickou dovolenou, pak jsou právě Seychely tou nejlepší volbou! Nikoho jistě nepřekvapí, že jsou Seychely oblíbeným místem pro líbánky, ale také pro svatby v zahraničí. Prožijte nezapomenutelnou dovolenou se svým partnerem či partnerkou, Seychely si na první pohled zamilujete!

Seychely jsou ovšem nejen ideálním místem pro romantickou dovolenou, ale také pro aktivní odpočinek. Pobřeží Seychel je ideální pro nejrůznější vodní sporty. Velké oblibě se zde těší již zmíněné potápění. Na pobřeží lze nalézt celou řadu potápěčských center, které vám zprostředkují fantastickou cestu do exotických hlubin Indického oceánu. Pokud se nechcete potápět ve velkých hloubkách, můžete vyzkoušet šnorchlování. Oblíbenou zábavou je zde také surfování, vodní lyžování a windsurfing.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.