Pivní koupele

Chystáte se na wellness pobyt a připravujete si denní harmonogram? Rozhodně byste měli zařadit do svého plánu pivní lázeň pro dva. Pokud jste milovníky zlatavého, chmelového nápoje, není nad čím přemýšlet. Vezměte partnera a užijte si nezapomenutelný zážitek v kádi plné piva. Ve wellness hotelích se s nabídkou těchto procedur setkáváme již běžně. Jedná se o jeden z trendů v oblasti wellness.

Aktuální a ověřenou nabídku wellness pobytů s možností pivních koupelí naleznete například na webu www.newgo.cz. Tyto pobyty jsou zde navíc nabízeny s výraznou slevou. Velmi často zde naleznete slevu na pivní lázně v Ostravě na Stodolní ulici, do oblíbených Rožnovských pivních lázní nebo na pivní koupele v Bahenci.

Samotný proces pivní koupele

Pivní procedura nabízí svým návštěvníků jedinečnou relaxaci, která je v dnešní uspěchané době důležitá. Pivní koupel je horká lázeň, do které se přidávají přísady, z nichž se vaří lahodný nápoj s bílou pěnou. Nejčastěji se jedná o extrakty z kvasnic, chmelu a dalších surovin. Součástí pivní koupele jsou ochutnávky piva, následuje odpočinek na lehátku, finská sauna, kyslíková inhalace, masáž a další procedury. Ponořit se do pivní pěny, samostatně si načepovat pivo a užívat si privátní atmosféry je zážitkem pro muže i ženy.

Lašské pivní kúpele ve Štramberku

Mezi jedny z prvních, nejznámějších a nejvyhledávanějších pivních koupeli jsou Lašské pivní kúpele ve Štramberku. Při návštěvě těchto koupelí vás čeká výjimečná procedura, která naladí příjemnou atmosféru za každé situace. Historický interiér pivních lázní uchlácholí váš zrak. Tyto pivní koupele nabízejí několik typů procedur určené jak párům, tak mužům či ženám.

Pivní koupele v Klimkovicích

V prostorách pivních lázní v Klimkovicích se budete cítit jako na zámku. Přivítají vás zámecké klenby, břidlicový kámen a stylové dřevěné kádě. Koupel je perličková s chmelovým extraktem a mandlovým olejem, výtažky z obilnin a s příměsí pivních kvasnic. Pivní rituál si je možno zde zpříjemnit masáži zad a šíje. Součástí pivní koupele v Klimkovicích je i masáž lávovými kameny, která je hojně využívaná převážně v zimních měsících. Využijte slevy na wellness a vyzkoušejte například pivní koupele v Klimkovicích.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.