Poznávejte s námi Beskydy

Zima je v plném proudu a vy dosud netušíte, jak si ji nejlépe užít? Neváhejte a navštivte některé z českých hor, kde se můžete oddávat zimním radovánkám. Zvolte si návštěvu Beskyd, které se nacházejí na severovýchodě Moravy v oblasti Valašska a Slezska. Beskydy jsou převážně zalesněné pohoří s oblými kopci. Mezi nejnavštěvovanější patří Moravskoslezské Beskydy s nejvyšším vrcholem Lysá hora, která dosahuje výšky 1323 m. Využijte slevy na pobyty na horách a vydejte se se svou rodinou a přáteli na krásnou dovolenou!

Zde si můžete užít zimy se vším, co k ní patří. Milovníci aktivního odpočinku si mohou zalyžovat či zajezdit na snowboardu na krásně upravených sjezdovkách. Rodiny s dětmi uvítají možnost zasáňkovat si či projet se na bobech. Určitě se mnozí z vás vydají na upravené běžecké tratě, které si můžete vybírat podle náročnosti. Ti, kteří neholdují sportu, také nepřijdou zkrátka. Pro ně tu jsou připravené značené procházkové trasy.

Pohodové chvíle v Beskydech

Po dni stráveném venku určitě uvítáte možnost posedět v některé z malebných hospůdek, kde se zahřejete horkým čajem případně grogem či svařeným vínem a poté si vychutnáte některou specialitu místní kuchyně. Po večeru stráveném při chutném jídle a v dobré společnosti jistě uvítáte zklidnění v některém z místních wellness center, kde si necháte namasírovat své vysportované tělo. Zajisté přijde vhod také perličková koupel a dále vyhřátí v sauně. Děti mohou mezitím dovádět v malém bazénku. Neváhejte a využijte slev na pobyty na horách!

Na dny strávené v rodinném kruhu, s přáteli nebo se svým protějškem budete dlouho vzpomínat. Pobyt na horách vám také umožní posílit svoji imunitu díky čerstvému vzduchu, který budete zhluboka dýchat. Zapomenete na starosti všedních dnů a budete se věnovat jen sobě a svým blízkým. To vše vám umožní pobyt na horách. Proto dlouho neváhejte a využijte slevy na pobyty na horách! Využijte slevy na ubytování v Beskydech a dopřejte si skvělou dovolenou!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.