Slevy na wellness dovolenou

Dopadá na vás shon a stres všedních dní? Pak možná potřebujete na chvíli vypnout a nabrat nové síly. K tomu jsou ideální wellness pobyty, které si díky slevovým portálům můžete dopřát za skvělou cenu a vyrazit společně s partnerem, kamarádkou nebo třeba s přáteli. Slevové portály jsou pro vás možná něčím novým. Přestože jich v České republice stále přibývá a některé z nich dosahují velikosti známých českých e-shopů, stále zde existuje značná část populace, která o jejich existenci nemá ani ponětí. A to je velká škoda, protože právě díky slevovým portálům můžete cestovat, relaxovat a bavit se a zároveň za své cesty výrazně ušetřit!

Mnohé slevové portály nabízejí slevy na všechno možné – od zboží, přes služby, slevy na jídlo v restauraci, až po cestování. Existují ale také slevové portály, které se specializují výhradně na slevy cestování. Takovým portálem je například NewGo.cz. Výhodou těchto portálů je jejich cílené zaměření na oblast turistického ruchu a kvalitní nabídka pobytů. Naleznete zde například zmíněné slevy na wellness, slevy na lázeňské pobyty, slevy na zájezdy k moři, slevy na víkendové pobyty, slevy na výlety a mnoho dalšího. Nabídka je opravdu široká, stačí si jen vybrat!

Dovolená online a se slevou!

Chcete-li si tedy dopřát relaxační wellness dovolenou, jednoduše navštivte web www.newgo.cz a prohlédněte si aktuální nabídku slev na wellness pobyty. Většina pobytů je koncipována formou balíčku, který zahrnuje ubytování a stravu pro 2 osoby, včetně nějakého bonusu (např. masáže, sauna, volný vstup do fitness, zapůjčení kola apod.). Výhodou těchto balíčků je fakt, že pokud pojedete na dovolenou ve dvou, stačí vám zakoupit pouze jeden voucher (poukaz). Poté, co tento voucher obdržíte na svůj e-mail, už si jen rezervujete termín svého pobytu u daného hotelu, který slevu poskytl – kontaktní informace jsou uvedeny vždy u dané nabídky, případně se informujte na infolince NewGo.cz. Pro ověření vaší platby slouží kód voucheru, který nahlásíte buďto při rezervaci, nebo po příjezdu do hotelu.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.